هنگام دگرگونی کسب و کار شماست

شما هم قدرت شگفت انگیز بازاریابی نوین را تجربه کنید
می خواهم همین الان پیامک (SMS) انبوه تبلیغاتی ارسال کنم

می خواهم همین الان سایت خودم را ایجاد و مدیریت کنم

سامانه قدرتمند ارسال پیامک انبوه پرنیا

با یکی از ارزان ترین و در عین حال موثرترین روش های تبلیغاتی کسب و کار خود را به عرصه ظهور بگذارید. کافی است از منبع عظیم اطلاعاتی موجود در سیستم، بازار هدف خود را از بین بانک های طبقه بندی شده شماره موبایل مناطق، مشاغل و اصناف تمام ایران انتخاب کنید و با سرعت بسیار بالا پیامک مورد نظر خود را ارسال کنید

از کجا شروع کنم ؟

به صفحه رسمی سامانه پیامک پرنیا (www.oghyanoos.ir/sms) مراجعه کنید. در صورت تمایل می توانید ابتدا با کلیک روی گزینه مشاهده نسخه نمایشی کلیه امکانات سامانه را به طور رایگان ببینید و با کاربردهای مختلف آن آشنا شوید.
حتما برای مشاهده بانک شماره موبایل انحصاری مشاغل و مناطق پرنیا به بخش ارسال منطقه ای، هدفمند مراجعه کنید.
برای خرید سامانه پیامک روی دکمه خرید سریع پنل کلیک کنید. پس از تکمیل فرم مربوطه بلافاصله نام کاربر و رمز شما به صورت پیامک ارسال می گردد.

Next

پرتال ساز اقیانوس

نرم افزار پرتال ساز اقیانوس برای طراحی وب سایت های ساده تا پیشرفته، پورتال خبری، پورتال سازمانی، فروشگاه اینترنتی و برای تمامی کسانی که نیازمند داشتن یک وب سایت مفید و کاربردی در اینترنت هستند طراحی شده است. از ویژگی های فناوری آن مبتنی بودن بر تكنولوژی های روز دنیا از جمله Net 4.0. و SQL 2008 و jquery می باشد. این نرم افزار با روش های جدید مهندسی نرم افزار تهیه شده و پس از تحقیق و تحلیل نسبت به طراحی و برنامه نویسی آن اقدام شده است و در نهایت با كنترل نهایی كیفیت جهت استفاده كاربران عزیز ارائه شده است. از مزیت های پرتال ساز اقیانوس علاوه بر اطمینان از عملكرد و كیفیت آن می توان به کاربرد ساده و تعداد گسترده ماژول ها و همچنین مقرون به صرفه بودن آن اشاره نمود. استفاده از این نرم افزار نیاز به تخصص فنی ندارد و می توان با استفاده از امکانات قرار داده شده در این نرم افزار نسبت به ایجاد سایت با هرگونه كاربردی اقدام نمود

از کجا شروع کنم ؟

به صفحه رسمی پرتال ساز اقیانوس (www.oghyanoos.ir) مراجعه کنید. یکی از پلن های موجود را انتخاب کنید، فرم مربوطه را پر کنید و پس از آن بلافاصله سایت شما ایجاد خواهد شد نام کاربر و رمز شما از طریق پیامک و ایمیل ارسال خواهد شد.
می توانید وارد پنل مدیریت خود شوید و ظاهر و محتوای سایت خود را به سادگی و با چند کلیک تنظیم نمایید. در صورت وجود هرگونه مشکل از بخش راهنمای سیستم  و نیز پشتیبانی سامانه کمک بگیرید.

Next

وب سایت حرفه ای خودم را می خواهم

نیاز به یک سایت کاملا حرفه ای و برنامه نویسی شده مختص خودتان دارید ؟ برنامه نویسی حرفه ای از پایه و به صورت کاملا اختصاصی با متدهای روز جهان و پشتیبانی همه جانبه در تخصص ماست.
برنامه نویسان ما به صورت کاملا حرفه ای و بدون استفاده از هیچ گونه ابزارهای رایگان موجود در اینترنت سایت شما را از پایه طرح ریزی نموده و به همان شکل که شما می خواهید تحویل می دهند.
برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید و یا پیام بگذارید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

Next

برخی از کارها

با ما تماس بگیرید

اصفهان: 62 38 36 33 - (031) خوزستان: 76 62 53 42 - (061)

شرکت گسترش فناوری اقیانوس - شناسه ملی 14000301840 - شماره ثبت: 4343

Email: info@oitd.ir Fax: (031) - 33 36 38 62#9